HAKKIMIZDA


Anasayfa > Hakkımızda
Misyon

Hedefimiz ülkemizde inşaat sektöründe insanı ve çevreyi ön plana alan bir firma olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş tabanın beklentilerini karşılayabilecek, sürekli büyümeyi hedef alan, ülke ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı kendine amaç edinmiş, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmaktır.
Vizyon

Ufuk Mesken İnşaat San. Ltd. Şti. üstyapı inşaatıyla ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına göre tekniğin ve sanatın gereklerine uygun bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri kullanmaya özen gösterir. Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Ürün teslimini daima zamanında yapar. Yönetim sistemini sürekli iyileştirir. Ufuk Mesken, bulunduğu bölgenin avantajlarını, çağdaş mimari unsurlar, kalite, insana ve çevreye önem veren değişmez değerleri ve deneyimi ile birleştirir.

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikri ile çıktığımız bu yolda, hedefimiz geleneksel inşaatçılık kalıplarını aşarak, daha modern ve çağdaş konutlar, iş yerleri üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmaktır. İlkemiz, Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollardan birini yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olmasını sağlamaktır.